Fiyatlarımız

Küçük resimler örnek olarak verilmiştir.Yıkanmasını istediğiniz ürünler ile birebir uyuşması gerekmez.Büyültmek için tıklayınız.
Yıkama Hizmetleri
Fiyatlarımız
Üçlü koltuk (Çekyat,Kanepe)Yıkama               
50    TL
İkili koltuk (Çekyat,Kanepe) Yıkama               
40    TL
Tekli koltuk (Berjer) Yıkama                         
30    TL
Köşe takımı yıkama (3 Parçadan oluşur)         
130    TL
L tipi koltuk Yıkama (2 küçük parçadan oluşur)
100    TL
Oturma yada yaslanma yerlerinden çıkabilen minder veya yastıklar(adet)                            
10-15 TL
Puf Yıkama                                                      
20     TL
Sandalye Yıkama (Sadece Oturma yeri Kumaş)
10      TL
Sandalye Yıkama (Her yeri kumaş - Giydirme)
15    TL
Koltuk Bazası Yıkama(Gövdenin içindeki parça)
20    TL
Yatak Yıkama (Tek Kişilik)                               
70    TL
Yatak Yıkama (Birbuçuk kişilik)                       
85    TL
Yatak Yıkama (Çift Kişilik)                               
100    TL
Oto(Arac) Koltuğu Yıkama (5 kişilik) 
Geçici bir süreliğine bu hizmet kaldırılmıştır.     
120   TL
Aktif kampanyalar

%10 indirim kampanyası

Koltuklarınız,yataklarınız yada sandalyeleriniz çok fazla kirli değilse neden daha fazla para ödeyesiniz? Bazı müşterilerimiz sadece tozlu olduğu için yada sadece içine sinsin diye temizletmek istiyor.Bir takım koltuk 2.5 saat sürerken başka bir koltuk takımı 1.5 saat sürüyor.Yani bir ürün 1 defa yıkama işleminden sonra temizlenirken diğer ürün 2 hatta 3 yıkama işlemi görüyor.Neden kısa sürenin ücreti aynı olsun ki ? Bu sebeple fazla kirli olmayan ürünlerde ve ebat olarak küçük ürünler için %10 indirim sağlıyoruz.

Kampanyanın kapsadığı ürünler

Çok fazla kirli olmayan Ürünler.(Vakum anında gelen suyun rengi siyah değil ise.)

Ebat olarak küçük ürünler.(Çok kirli olmaması şartı ile)

Yukarıdaki şartlardan birini sağlayan ürünlere %10 indirim sağlanmaktadır.Randevu alırken belirtmeniz yeterlidir.

Takım Koltuklar için fiyatlandırma

Fiyatlandırmada takım olarak fiyat verilmemiştir.Takım koltukların fiyatlarını, parça parça hesaplayabilirsiniz.Veya çağrı hatlarımızdan birini ararsanız personellerimiz zevkle size yardımcı olacaktır.

Evinize gelen personel kesinlikle kendi kafasına göre fiyat veremez. Yukarıdaki tabloya uymak zorundadır.

Hangi deterjan ürününü Kullanıyorsunuz?

Firmamızda Amway loc haricinde bir deterjan kesinlikle kullanılmaz.Müşterilerimizin sağlığını  kimyasal dolu deterjanlarla tehlikeye atmayız.Sonuçta yıkama bitse bile siz o havayı aylarca soluyorsunuz. Detaylı bilgi için tıklayın.Minderler neden ayrı hesaplanır?

Minder nedir? , Koltuğun oturma yada yaslanma yerinde bulunan içi süngerli koltuğun kendisinden ayrılabilen parçadır.

Minderli bir oturma gurubundan ortalama 7 minder çıkar.Bu 7 minderi yıkamak en az 45 dakika sürüyor. Yani minderli koltukların ana gövdesi ortalama 2 saat minderlerle beraber 3 saati buluyor.Mindersiz koltuklar ise ortalama 1.5- 2 saat sürüyor.Yani Minderler çok fazla zaman ve emek istediği için ekstraya giriyor.

Fiyatlar Hakkında

Firmamız fırçalama sistemi kullandığı için, kesinlikle baştan savma olmadığı için,tamamen bitkisel ürünler kullandığı için ve garantili yıkama sunduğumuz için fiyatlarımız diğer firmalara göre biraz farklı olabilir.Bunun sebebi fırçalama sisteminin buharlı yıkama ve ıslak çek sistemine göre çok daha yorucu ve uzun sürmesidir.Buharlı yıkama tarzı yıkama sistemleri sadece kumaşın tozunu almaya yöneliktir, bizim amacımız hem kumaşı hemde süngeri dezenfekte edip sonradan kusma yapmasını engellemektir. Fiyatlarımızda maalesef Pazarlık payı yoktur.Fakat yıkama işleri çoğaldıkça fiyatlardan indirim Yapabiliriz.

Leke ve kirler için garanti veriyor musunuz ?

7 Senelik tecrübemiz sayesinde leke konusunda garanti vermememiz gerektiğini anladık, çünkü eğer sonuç istediğimiz gibi olmazsa müşterimiz hayal kırıklığına uğruyor ve bizde mahcup oluyoruz.bu sebepten dolayı leke konusunda garanti vermiyoruz.Bu daha çok kumaş türüne , lekenin kumaşa ne zaman bulaştığına ve daha önce müdahale de bulunulmuş mu ? bunlara bağlıdır.

Temizlik ve kirler hakkında   %100 garanti verebiliriz.İçiniz rahat olsun.Kumaş yüzeyindeki tüm kokular tüm kirler,kokular, tüm toz ve kötü görüntü ortadan kalkacaktır.

Ya yıkadıktan sonra kusarsa ?

Kusma demek süngerin kirleri dışarı vurması demektir.Eğer yıkama işleminden sonra koltuk yada yatak kusma yaparsa hata bizde demektir ve en ufak sorunda ücretsiz tekrar yıkama hizmeti veya para iadesi sunuyoruz.

Servis Ücretiniz Varmı dır ?

Servis tamamen ücretsizdir.Fakat Servisin evinize yıkama hizmeti için gelmesi için yapılan işin fiyatının en az 85 tl olması gerekmektedir. Örneğin: Sadece tek kişilik bir yatak yada bir adet üçlü koltuk için servis gönderemiyoruz.

Koltuklar yada yataklar ilk günkü olana kadar yıkanmaya devam ediyor mu ?

Bazı müşterilerimiz koltuklarını yıllarca herhangi bir firmaya temizletmemiş olabiliyor.Bu koltukların ilk günkü haline gelmesi beklenemez. Yıkama 3 aşamadan oluşuyor. Islatma-Fırçalama ve Vakumlama. bu işlemler bir koltuğa yada yatağa en fazla 2 defa uygulanır.Genelde 1 defa yıkama işlemi gören koltuklar %95 temizlenir.Yıkama işlemi uygulanmış fakat halen temiz olmamış ürünler bu fiyatlandırmada 3.bir yıkama işlemi görmez.3.yada 4. bir yıkama işlemi için ekstra ücret talep edilir.

15 thoughts on “Fiyatlarımız”

 1. Oto araç koktuğu fiyatiniz çok yüksek. Tekli koltuk 20 TL, çift kişilik koltuk 30 TL iken araba 95 TL. Uygun olmamış.

  1. Hakan bey, eleştiriniz için teşekkür ederiz.Fakat araç koltuğu ev koltuklarına kıyasla çok daha detaylı ve zor olduğu için fiyatlarımız bu şekilde.

 2. Biz çok memnun kaldık bu kadarını beklemıyorduk ama tekli koltuğun birinin arkası yapılmamış unuttu galiba gelen arkadaş yinede elinize sağlık.

  1. Merhaba nermin hanım,
   unutulan bölge için özür dileriz eğer o bölgenin yıkanmasını isterseniz arayıp bildirebilirsiniz, insanlık hali tekrar özür dileriz iyi günler dileriz.

 3. Ben buca da oturuyorum da ablam lar yikatmis size cok memnun kalmislar arasak ne zaman gelebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir