Fiyatlarımız

Küçük resimler örnek olarak verilmiştir.Yıkanmasını istediğiniz ürünler ile birebir uyuşması gerekmez.

Yıkama Hizmetleri Fiyatlarımız
Üçlü koltuk (Çekyat,Kanepe)Yıkama           40    TL
İkili koltuk Yıkama                                       30    TL
Tekli koltuk Yıkama                                     25    TL
Köşe takımı yıkama                                      95    TL
L tipi koltuk Yıkama                                      75    TL
Koltuk Minderi Yıkama(adet)                        10    TL
Puf Yıkama                                                  15    TL
Sandalye Yıkama (Sadece Oturma yeri Kumaş) 7      TL
Sandalye Yıkama (Her yeri kumaş – Giydirme) 15    TL
Koltuk Bazası Yıkama(Gövdenin içindeki parça) 15    TL
Yatak Yıkama (Tek Kişilik)                            55    TL
Yatak Yıkama (Birbuçuk kişilik)                    75    TL
Yatak Yıkama (Çift Kişilik)                           85    TL
Oto(Arac) Koltuğu Yıkama (5 kişilik)           95    TL

Takım Koltuklar için fiyatlandırma

Fiyatlandırmada takım olarak fiyat verilmemiştir.Takım koltukların fiyatlarını, parça parça hesaplayabilirsiniz.Veya çağrı hatlarımızdan birini ararsanız personellerimiz zevkle size yardımcı olacaktır.

Ayrıca bu fiyatlandırma standart parçalar için verilmiştir.Yani koltuk ebatı standartlardan büyük ise fiyatlandırma farklılık gösterir.

Fiyatlar Hakkında

Firmamız fırçalama sistemi kullandığı için fiyatlarımız diğer firmalara göre biraz farklı olabilir.Bunun sebebi fırçalama sisteminin buharlı yıkama ve ıslak çek sistemine göre çok daha yorucu ve uzun sürmesidir.Buharlı yıkama tarzı yıkama sistemleri sadece kumaşın tozunu almaya yöneliktir, bizim amacımız hem kumaşı hemde süngeri dezenfekte edip sonradan kusma yapmasını engellemektir. Fiyatlarımızda maalesef Pazarlık payı yoktur.Fakat yıkama işleri çoğaldıkça fiyatlardan indirim Yapabiliriz.

Leke ve kirler için garanti veriyor musunuz ?

6 Senelik tecrübemiz sayesinde leke konusunda garanti vermememiz gerektiğini anladık, çünkü eğer sonuç istediğimiz gibi olmazsa müşterimiz hayal kırıklığına uğruyor ve bizde mahcup oluyoruz.bu sebepten dolayı leke konusunda garanti vermiyoruz.Bu daha çok kumaş türüne , lekenin kumaşa ne zaman bulaştığına ve daha önce müdahale de bulunulmuş mu ? bunlara bağlıdır.

Temizlik ve kirler hakkında   %100 garanti verebiliriz.İçiniz rahat olsun.Kumaş yüzeyindeki tüm kokular tüm kirler, tüm toz ve kötü görüntü ortadan kalkacaktır.

Ya yıkadıktan sonra kusarsa ?

Kusma demek süngerin kirleri dışarı vurması demektir.Eğer yıkama işleminden sonra koltuk yada yatak kusma yaparsa hata bizde demektir ve en ufak sorunda ücretsiz tekrar yıkama hizmeti veya para iadesi sunuyoruz.

Minder nedir?

Minder , Koltuğun oturma yada yaslanma yerinde bulunan içi süngerli koltuğun kendisinden ayrılabilen parçadır.

Servis Ücretiniz Varmı dır ?

Servis tamamen ücretsizdir.Fakat Servisin evinize yıkama hizmeti için gelmesi için yapılan işin fiyatının en az 75 tl olması gerekmektedir. Örneğin: Sadece tek kişilik bir yatak için servis gelmez.

Koltuklar yada yataklar ilk günkü olana kadar yıkanmaya devam ediyor mu ?

Bazı müşterilerimiz koltuklarını yıllarca herhangi bir firmaya temizletmemiş olabiliyor.Bu koltukların ilk günkü haline gelmesi beklenemez. Yıkama 3 aşamadan oluşuyor. Islatma-Fırçalama ve Vakumlama. bu işlemler bir koltuğa yada yatağa 1 defa uygulanır.Genelde 1 defa yıkama işlemi gören koltuklar %95 temizlenir.Yıkama işlemi uygulanmış fakat halen temiz olmamış ürünler bu fiyatlandırmada 2.bir yıkama işlemi görmez.2.yada 3. bir yıkama işlemi için ekstra ücret talep edilir.

 

 

“Fiyatlarımız” üzerine 15 düşünce

  1. Oto araç koktuğu fiyatiniz çok yüksek. Tekli koltuk 20 TL, çift kişilik koltuk 30 TL iken araba 95 TL. Uygun olmamış.

    1. Hakan bey, eleştiriniz için teşekkür ederiz.Fakat araç koltuğu ev koltuklarına kıyasla çok daha detaylı ve zor olduğu için fiyatlarımız bu şekilde.

  2. Biz çok memnun kaldık bu kadarını beklemıyorduk ama tekli koltuğun birinin arkası yapılmamış unuttu galiba gelen arkadaş yinede elinize sağlık.

    1. Merhaba nermin hanım,
      unutulan bölge için özür dileriz eğer o bölgenin yıkanmasını isterseniz arayıp bildirebilirsiniz, insanlık hali tekrar özür dileriz iyi günler dileriz.

  3. Ben buca da oturuyorum da ablam lar yikatmis size cok memnun kalmislar arasak ne zaman gelebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir