Koltuklarınızı Nasıl Yıkıyoruz ?


1. Islatma

Bu aşamada antibakteriyel amway loc deterjan karışımını  koyduğumuz püskürtme aracımız ile kumaşın a – dan z ye ıslanmasını sağlarız.Islatma bittikten sonra 5 dakika bekleriz. Bu sayede kirler ve lekeler yumuşar.

2. Fırçalama

Bu aşama en önemli aşamadır.Koltuk kumaşında en ufak bir kir en ufak bir koku v.b kalmayana kadar fırçalanır.Bu sayede koltuklarınız yada yataklarınızda’ki kirler kumaştan ayrılır, İzmir’de bu sistemi kullanan firma sayısı çok azdır.Fırçalama makinesi işin içine eklendiğinde daha çok emek harcanır bu yüzden bir çok firma bu sistemden uzak durur.

3. Vakumlama

Bu Aşama ‘ da çok önemlidir.Eğer su iyi çekilmez ise  koku ve kusma yapabilir.Bu aşamada koltuk kumaşının 5  cm altına kadar inen temiz suyu kirli su olarak makinemizin kazanına çekeriz.Bu sayede kirlerden arınmış olur.ve bu sistem koltuk temizlenene kadar devam eder.koltuğun temizlendiğini ise vakum makinesinin ucundaki apartın içinden geçen suyun renginden anlamaktayız.Eğer suyun rengi siyahsa hala daha kumaşta kir var demektir, ve yıkama işlemine devam edilir.

“Koltuklarınızı Nasıl Yıkıyoruz ?” üzerine 2 yorum

  1. Vodeolu anlatim cok iyi olmus ama insallah geldiginizde de bu sekilde yikanir randevu aldik bakalim.

    1. merhaba zehra hanım
      hiç merak etmeyin aynı şekilde ,özenle ve profesyonel bi şekilde yıkanıcak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir