Nasıl Yıkıyoruz ?

Ürünleriniz (bitkisel) Amway loc ile yıkanıyor

bitkisel deterjan koltuk yıkama

Modern yıkama Amway loc haricinde bir deterjan kesinlikle kullanmaz.Müşterilerimizin sağlığını  kimyasal dolu deterjanlarla tehlikeye atmayız.Sonuçta yıkama bitse bile siz o havayı aylarca soluyorsunuz.Hemen hemen bütün kadınlar amway loc ürününü bilir.İçerisinde kimyasal bulunmayan bu bitkisel ürün ile koltuk ve yataklarınız derinlemesine temizlenir ve dezenfekte olur. Bizim amacımız yaptığımız yıkamanın sizin içinize sinmesi yani aklınızda soru işaretleri olmamasıdır. Hindistan cevizi,tuz ve hurma yağı gibi minerallerden doğal olarak üretilen Amway loc bitkisel olduğu için Hamile kadınlar, Astım hastaları yada alerji sahibi insanlar için mükemmel bir çözümdür.Ayrıca Temiz ferahlatıcı ve parlatıcı bir etkisi vardır.(bknz: Bitkisel mi Kimyasal mı ?)

Ürünleriniz Buharlı sistem ile yıkanıyor

sıcak buhar ile koltuk yıkama

Modern Yıkama ürünlerinizin kirini ilk önce buhar ile yumuşatır sonra fırçalama sistemine geçer.Buhar aşırı sıcak sudan oluşur ve bu sıcaklıkta mikrop yada bakterilerin yaşaması mümkün değildir.Hijyen konusunda Müşterilerimizin sağlığını onlardan daha fazla düşünüyoruz.Bitkisel ürünler her ne kadar bakterilerle mite veya akar ile savaşsa ve başarılı olsa da, biz işimizi garantiye alıyor ve işin içine buharı’da katıyoruz.(bornova koltuk yıkama)

Ürünleriniz Sanayi tipi makineler ile yıkanıyor

modern yıkama vakum

Modern yıkama adresinize ev tipi amatör ekipmanlar ile gelmez.Tamamen profesyonel sanayi tipi makineler ile çalışır. Üç motorlu bu makine ürünlerinizin süngerlerindeki kirleri bile rahatlıkla çekebiliyor.Vakum makinesinin güçlü olması demek yıkama sonrası koku ve kusma sorununun yok olması demektir.Bize güvenebilirsiniz.(bknz: Koltuklarım neden kusuyor ?)

Ürünleriniz fırçalama sistemi ile yıkanıyor

modern yıkama fırça
leke çıkarma işlemi

Modern yıkama ürünlerinizi ıslatıp vakumlayıp gitmez. Fırçalamasız yıkama yıkama değildir(toz almadır.) Kirlenen kumaşın gözenekleri tıkanır.Gözenekleri tıkanan kumaşın süngeri vakumlanamaz. Yani süngerdeki kirin çekilmesi gerekiyorsa kumaşa fırçalama yapılması şarttır.Günümüz firmaları daha çok ıslat çek gibi etkisiz sistemleri seçse de, Modern yıkama yapılan işin süresi uzasa bile kolaya kaçıp müşterilerini mağdur etmez.(Bayraklı koltuk yıkama)

Yıkama Aşamaları

1. Islatma

modern yıkama ıslatma

Bu aşamada Tamamen bitkisel Amway Loc deterjan karışımını koyduğumuz püskürtme aracımız ile kumaşın a – dan z ye ıslanmasını sağlarız.Islatma bittikten sonra 5 dakika bekleriz. Bu sayede kirler ve lekeler yumuşar.Koltuk yıkama ve yatak yıkama için bu ürünü kullanmamızın sebebi yıkamadan sonra aylar geçse bile kumaşın antibakteriyel kalması ve bakterilerle savaşmasıdır.Ayrıca ürün bitkisel olduğu için Çocuklara ve hamile kadınlara hiçbir zarar vermiyor. (yatak yıkama izmir)

2. Buharlama

Bu aşamada fırçalama sistemine geçilmeden önce buhar ile kirler yumuşatılır.Yumuşayan kirler fırçalama aşamasında çok daha kolay kumaştan ayrılır.Tabii ki kumaştan ayrılan kirleri vakumlamak yani makine kazanına çekmekte daha kolaydır.

3. Fırçalama,

modern yıkama fırçalama

Bu aşama en önemli aşamadır.Kumaşta en ufak bir kir en ufak bir leke kalmayana kadar fırçalanır.Bu sayede koltuklarınız yada yataklarınızda’ki kirler kumaştan ayrılır.Fırçalama sayesinde kumaşın gözenekleri’de açılmış olur ve vakum anında süngerdeki kirlerin çekilmesi kolaylaşır.(karşıyaka koltuk yıkama)

4. Vakumlama

modern yıkama vakumlama

Bu Aşama ‘ da eğer su iyi çekilmez ise koku ve kusma yapabilir.Bu aşamada koltuk kumaşının 5 cm altına kadar inen temiz suyu kirli su olarak makinemizin kazanına çekeriz.Bu sayede kirlerden arınmış olur, bu sistem koltuk temizlenene kadar devam eder.Koltuğun temizlendiğini ise vakum makinesinin ucundaki apartın içinden geçen suyun renginden anlamaktayız.Eğer suyun rengi siyahsa hala daha süngerde kir var demektir, ve yıkama işlemine devam edilir. (buca koltuk yıkama)

5. Lekeler için ayrıntılı işlem

koltuk yıkama temizleme izmir

Modern yıkama olarak koltuklarınızın temizliğini ve hijyen çerçevesinde olmasını düşündüğümüz kadar lekeleri de düşünüyoruz.Lekeler için yıkama işlemi sonrasında lekeli kısımlar tek tek belirlenir ve hepsine ayrı ayrı işlemler yapılır.Tabii ki her lekenin çıkması mümkün değildir, fakat elimizden geleni yapmaya ve müşterilerimizi memnun etmeye sonuna kadar çalışıyoruz.Bir leke çıkmadı diye işlemi hemen durdurmuyor’uz. Lekenin cinsine göre, kumaşın türüne göre, lekenin ne zaman kumaşa bulaştığına göre işlemler yapılır ve sonuna kadar uğraşılır. (İzmirde yatak yıkama firması)

Kumaşın Yakın Çekim Görüntüleri

Koltuk kumaşlarını inceledik ve sizler için yakın çekimler hazırladık.Yukarıdaki resimlerde kumaşın yıkama işlemi görmeden ve gördükten sonraki yakın çekimleri bulunuyor.

“Nasıl Yıkıyoruz ?” için 19 yanıt

Telefondaki arkadaş hem detaylı bilgi verdi hem de indirim yaptı. Biz memnun olana kadar da yıkama işini bitirmedi. Tavsiye ederim.

Başarılı bir firma. Personel özenerek yaptı işini. Sonuç olarak koltuklardaki kokudan kurtulduk. Yalnız personel çalışırken laminant parke üzerindeki su birinkintilerine dikkat etmek gerekir. Laminantın kabarmasına neden olabilir. Bir üçlü, bir ikili, bir tekli mindersiz koltuk takımına 140₺ istediler. Bence biraz fazla. Yorumlardan iyi bir firma olduğu anlaşıldığı için daha ucuzlarına yönelmedim.

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine koltuklarımı bu firmaya yıkattım. Gelen arkadaş çok ilgiliydi yıkama işleminden bir gün sonra içime sinmeyen bir konu oldu aradım firmayı yeniden ve telefondaki arkadaş çok anlayışlı konuştu. Diğer gün yeniden evime ücretsiz servis geldi ve durumu açıkladı. Başka firmalara da önceden yıkattım böyle anlayışlı personel görmedim. Şiddetle tavsiye ederim.

2 hafta sonra olmasına rağmen randevuyu sağolsunlar bayram öncesine çekip geldiler . Gelenlerin adını sormadım ama makina ile epey uğraştılar koltuklarım lekeli değildi fakat rengi farketti . yorumlara bakarak randevu almıştım pişman olmadım tavsiye ederim

Cok titiz ve itinayla koltuklarimi yikadilar. Tek bir leke kalmamasi icin cok ugrastilar. Tesekkurler

Koltuklarım şahane oldular. Yeni gibi oldular. Birtanesi daha çok kirliydi. Birine 3 tur. Diğerine de 2 tur yikama yapıldı. Tertemiz oldu. Teşekkürler.

Bende internette buldum numaralarını gerçekten çok güzel yıkadılar ben daha önce koltuk yikatmadigimi düşündüm gerçekten çok iyi

Tek kelime ile mükemmel yıkadı, Kadir Bey son derece işini bilen, özenli, dikkatli ve hızlı bir iş çıkardı. Gerçekten bu kadarını beklemiyordum. Kendisine başta olmak üzere tüm modern yıkama firmasına teşekkür ederim. Zamanında hizmet, sonuç ve bilgilendirme her anlamda süperdi. Herkese tavsiye ederim. Yaklaşık 2,5 saat kadar temizleyemez kadar uğraştı, çok sağolsun Kadir Bey.. Müjde K.

Firmayı internette araştırarak buldum bugün gelip koltuklarımı yıkadılar. Çok güzel yıkandı resmen koltuklar yeni alınmış gibi oldu. Gelen kişi hem tecrübeli, hemde çok beyefendiydi. Koltuklarımı beyaz su gelene kadar tam 3 kez yıkadı. Parasını kesinlikle hakediyor. Gerçekten işini bilen, tecrübeli ve çalışanları çok saygılı bir firma..

Kesinlikle tanıdıklarıma gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim. Gelen arkadaş hem Güler yüzlü hem işini çok iyi yapıyor. Önce kendi içine sinsin diye uğraşıyor. Bu zamanda böyle firma bulmak zor. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Gerçekten cok memnun kaldik karsiyakada koltuklarimi yikadiniz aysegul ben tekrar ellerinize saglık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir