Neden Fırçalama Sistemi?

Günümüz de Koltuk,yatak yıkama temizleme sektöründe Onlarca firma bulunmaktadır.Bunlar halı yıkama ve temizlik şirketleridir.Sadece koltuk ve yatak yıkama işine ağırlık veren firma yoktur.Bu firmalar koltuk ve yatak yıkamayı ek iş olarak yaparlar ve ıslat çek yada buharlı yıkama yöntemini kullanmaktadırlar.Yani deterjanlı yada sıcak suyu kumaşa verdikleri an daha kumaşın yumuşamasını dahi beklemeden direk suyu makine kazanına geri çekerler. Tabiki bu işlem yıkamayı çok kolaylaştırır ve işlerinin çabucak bitmesini sağlar.Fakat firmamız fırçalama sistemi ile çalışmaktadır.Kullandığımız makinenin ucundaki fırça yumuşaktır.Hatta çalışırken elimizle dokunabiliriz. Kesinlikle kumaşa zarar vermez.Fırçalama makinesi işin içine dahil olduğunda işimiz ekstradan 1 saat uzar.Hem yoruluruz hemde zamandan kaybederiz.Fakat bir şeyden kazanırız o da müşterimizin evinden içimiz rahat çıkacağımızı bilmemizdir.Tam otomatik fırçalama makinemizin ucundaki plastik fırçalar belli bir devirde dönerken kumaşın en dip noktalarındaki kir ve lekeleri dahi yok ediyor.Halılarınızı yıkamaya gönderdiğinizde sadece ıslatıp kurulayıp size geri gönderdiklerini düşünün, fırçalama sistemi ile yıkanmayan ürünlerin gözenekleri açılmaz.Gözenekleri açılmayan kumaştan süngerdeki kirlerin çıkması mümkün değildir.

4 thoughts on “Neden Fırçalama Sistemi?”

 1. Hi there

  Best Offer! 2018 Affordable Ray-Ban Sunglasses to Rock at the Beach or Anywhere Outdoors. Great Looks Only 19.95 dollars Today @www.eyeglassfactory.online

  Free Shipping And No Hassle Returns. Satisfaction Guaranteed.

  Sincerely,

  ————————————–
  Note: We are not spamming you; we visited your website to get contact information. If you don’t find this mail suitable please ask us to “Remove”/ “Unsubscribe”.

  ————————————–
  Neden Fırçalama Sistemi? | Modern Koltuk & Yatak Yıkama | İzmir’de Amway Loc kullanan tek firma

 2. Hello there,

  My name is Aly and I would like to know if you would have any interest to have your website here at modernkoltukyikama.com promoted as a resource on our blog alychidesigns.com ?

  We are in the midst of updating our broken link resources to include current and up to date resources for our readers. Our resource links are manually approved allowing us to mark a link as a do-follow link as well
  .
  If you may be interested please in being included as a resource on our blog, please let me know.

  Thanks,
  Aly

 3. Meraba
  Gecen sene izmirde bi sirkete yikattik.biz ama hic mrmnun kalmadik.koca bi takim koltugu bi saatte bitirip cikip gittiler hic temiz olmadi.insallah sizde bi sikinti yasamayiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir