Fiyatlarımız


Değerli müşterilerimiz, Randevu almadan önce mutlaka fiyatlarımıza, şartlarımıza ve sık sorulan sorular bölümüne göz atın. ❤
Yıkama Hizmeti 
Fiyatlar—————-
Üçlü koltuk (Çekyat,Kanepe)Yıkama     
60 TL
İkili koltuk (Çekyat,Kanepe) Yıkama               

50 TL
Tekli koltuk (Berjer) Yıkama                         
30 TL
Köşe takımı yıkama (3 Parçadan oluşur)
150 TL
L tipi koltuk Yıkama (2 küçük parçadan oluşur) 120 TL
Oturma veya Yaslanma Minderi( adet)10- 30 TL
Puf Yıkama20 TL
Sandalye Yıkama (Sadece Oturma yeri Kumaş)
10 TL
Sandalye Yıkama (Her yeri kumaş – Giydirme)
15 TL
Koltuk Bazası Yıkama(Gövdenin içindeki parça)
20 TL
Yatak Yıkama (Tek Kişilik)                               
90 TL
Yatak Yıkama (Birbuçuk kişilik)                       
110 TL
Yatak Yıkama (Çift Kişilik)                               
130 TL
Oto(Arac) Koltuğu Yıkama (5 kişilik) 130 TL

Takım koltuklar için fiyatlandırma

Fiyatlandırmada takım olarak fiyat verilmemiştir.Takım koltukların fiyatlarını, parça parça hesaplayabilirsiniz.Veya çağrı hatlarımızdan birini ararsanız personellerimiz zevkle size yardımcı olacaktır.
Evinize gelen personel kesinlikle kendi kafasına göre fiyat veremez. Yukarıdaki tabloya uymak zorundadır.Yıkanacak ürün sayısı arttıkça fiyatlandırmada indirim yapılabilir.

Uzak bölgeler için fiyatlandırma

Fiyatlandırma firmamızın konumuna yakın bölgeler için geçerlidir.Bölge uzaklığı arttıkça fiyatlandırmada artar.Örneğin 30 km uzaklıktan randevu talep eden bir müşterimize yukarıda fiyatlandırmaya ek olarak %30 ekleme yapılabilir. Eğer 80 km uzaklıktan hizmet talep ediyorsa, yukarıdaki fiyat tablosu ile hesaplanmış toplam fiyata ek olarak %80 ekleme yapılır.

ŞARTLARIMIZ

Minderler

koltuk minder

Minder nedir? , Koltuğun oturma yada yaslanma yerinde bulunan içi süngerli koltuğun kendisinden ayrılabilen parçadır.

Minderli bir oturma gurubundan ortalama 7 minder çıkar.Bu 7 minderi yıkamak en az 45 dakika sürüyor. Yani minderli koltukların ana gövdesi ortalama 2 saat minderlerle beraber 3 saati buluyor.Mindersiz koltuklar ise ortalama 1.5- 2 saat sürüyor.Yani Minderler çok fazla zaman ve emek istediği için ekstraya giriyor.

Park sorunu

işlek cadde modern

Servisin evinize gelmesi için araç park sorunu olmayan bir evde olmanız gerekiyor.Bu konu yüzünden daha önceleri çok sorunlar yaşadık ve bazı müşterilerimize mahçup olduk, bu sebepten dolayı bu şartı koyma mecburiyetinde kaldık.Firmamızın park sorunu olan bölgelere servisi yoktur. Örn: kıbrıs şehitler cd.

Eviniz işlek bir yerde olsa bile eğer evinizin altında veya 50 mt etrafında park yeri var ise bu şart sizin için geçersizdir ve servis gönderilir.

Ebat

geniş koltuk

Verilen fiyatlandırma standart ebatlar için verilmiştir.Örneğin 3lü koltuk için yazan fiyat , kabaca 3 kişinin sığabileceği koltuk fiyatıdır.Koltuk ebatları büyüdükçe gelen personel fiyat artışı yapabilir. (inisiyatif’e bağlı olarak Max(%20)

Aşırı kirli ürünler

çok kirli koltuk

Yıkama işlemleri 3 aşamadan oluşuyor.Islatma, fırçalama ve vakumlama.Bu 3 aşama her ürüne 1veya 2 defa uygulanır.Eğer yıkama sonrası vakum aşamasında yıkanan ürünün süngerinden halen siyah veya sarı bir su geliyor ise ücretsiz olarak 2. bir yıkama işlemi uygulanabilir. Sonrasında 3. veya 4. bir yıkama işlemi gerekiyorsa yani 2 tur yıkanmış ancak süngerde halen kir varsa daha sonraki yıkama turu için gelen personel fiyat artışı yapabilir.(inisiyatif’e bağlı olarak Max(%20)

Kusma sorunu

koltuk kusma

Kusma nedir? Kusma, herhangi bir ürünün süngerinde kalan kir’i dışarı vurmasıdır.

Normal ev koltuklarında ve normal şartlarda yıkanan üründe kusma sorunu yaşanması çok çok zayıf bir ihtimaldir, Çünkü süngerden beyaz su geldiği gözlemlendiğinde artık kusacak bir şey kalmamış demektir.Yıkama sonrasında yaşanan en ufak bir sorunda ücretsiz servisimiz vardır.Yani ürünleriniz standart fiyatlar ile 1-2 tur yıkanmış ve kuruduktan sonra kusma yapmış ise (bu çok çok zayıf bir ihtimaldir.) ücretsiz servis gönderiyoruz.

Fakat;

Bazı müşterilerimiz ürünlerinizi herhangi bir firmaya yıkatmamış ve eliyle silip kirleri yıllarca süngerin derinliklerine göndermiş olabiliyor, Bu durumlarda ürünleriniz 4. yada 5. bir yıkama işlemi görse bile süngerden beyaz su gelmediği sürece sonradan kusma riski azda olsa vardır.İşte bu durumlarda ücretsiz hizmetimiz yoktur. Bu durumlarda kir süngerin dibindedir ve bu durumdan tamamen kurtulmak için düzenli olarak ürünlerinizi yılda en az bir kez profesyonel ve işini ciddiye alan bir firmaya yıkatmanız gerekmektedir.

Ücretsiz servis

ücretsiz serbvis

Servisimiz tamamen ücretsizdir, fakat servisin evinize gelmesi için bazı şartlar sağlanmalıdır.Öncelikle yapılan işlemin ücreti yakın bölgeler için örn:(bayraklı,karşıyaka,bornova v.b) en az 100 tl, uzak bölgeler için örn:(gaziemir,balçova,menemen v.b) en az 200 tl olmalıdır, Yani sadece üçlü bir koltuk için servis gönderemeyiz. Bu durumu detaylı olarak personellerimizden öğrenebilirsiniz.

Lekeler

leke çıkarma

Bazı müşterilerimiz bize lekelerin çıkması için %100 garanti vermemizi istiyor.Lekenin uzmanları kuru temizleme firmalarıdır., ve bu firmalar bile lekenin çıkacağına %100 garanti veremez.Eğer bir firma size herhangi bir lekenin çıkacağına %100 garanti veriyorsa kesinlikle itibar etmeyiniz.9 Senelik tecrübemiz sayesinde leke konusunda garanti vermememiz gerekiğini anladık, çünkü eğer sonuç istediğimiz gibi olmazsa müşterimiz hayal kırıklığına uğruyor ve bizde mahcup oluyoruz.bu sebepten dolayı leke konusunda garanti vermiyoruz.Fakat koltuklardaki leke sorunlarında firmamız genelde başarılı olmuştur.Bu daha çok kumaş türüne , lekenin kumaşa ne zaman bulaştığına ve daha önce müdahale de bulunulmuş mu ? bunlara bağlıdır.

Temizlik ve kirler hakkında %100 garanti verebiliriz.İçiniz rahat olsun.Kumaş yüzeyindeki tüm kokular, kirler, tüm toz ve kötü görüntü ortadan kalkacaktır.

Sarı lekeli yataklar

sarı lekeli yatak

Sarı lekeler genelde idrar veya ter ile oluşur, bu tarz lekeler koltuk kumaşlarında daha kolay çıkarken yatak kumaşlarının sorunlu yapısı sebebiyle çıkması çok düşük bir ihtimaldir.Bunun sebebi idrar veya ter içerisinde asit olması ve yatak kumaşlarının çok ince olması nedeniyle kumaşı zamanla yakması yani renk değişimine uğratmasıdır.

Firmamız bu sorunun çözümünü bulmuş ve uygulamaya geçmiştir.Bu işlem normal yatak yıkama süresinin 2-3 katı uğraştırdığı için normal yatak yıkama fiyatlarından %50 pahalıdır.Çözüm olarak maalesef bitkisel ürünler bu lekeler için sonuç vermediği için kimyasal kullanmaya mecburuz.Yatağınız sarı lekeler çıkana kadar 2-3 tur yıkanıyor, yıkama işleminde çok yoğun kimyasallar kullanıldığı için durulama yapılsa dahi 1 gün civarı kokusu sizi rahatsız edebilir, daha sonra kendiliğinden kaybolacaktır.Genel olarak başarılı sonuçlar alınsa da “çok nadiren” bazı sarı lekeler kalabiliyor.

SIK SORULAN SORULAR

Soru: Hangi deterjanları kullanıyorsunuz ?

Cevap: Firmamızda Amway loc haricinde bir deterjan kesinlikle kullanılmaz.Müşterilerimizin sağlığını kimyasal dolu deterjanlarla tehlikeye atmayız.Sonuçta yıkama bitse bile siz o havayı aylarca soluyorsunuz.

Soru : Nasıl yıkıyorsunuz?

CevapBuradan Nasıl yıkadığımızı öğrenebilirsiniz.

Soru : 1 Koltuk takımı kaç saate biter ?

Cevap: Mindersiz standart koltuk takımı : 1.5 saat. Minderli Koltuk takımları 2.5 saat civarı sürmekte.

Soru: Yatak yıkama süresi ne kadar?

Cevap: Çift kişilk yataklar 45 dk tek kişilk yataklar 30 dakika sürmekte, fakat yataklarınızda sarı lekeler var ise yatak yıkama fiyatların %50 arttığı gibi, süreside 2 katına çıkmaktadır.

Soru : Fiyatlarınız nasıl?

Cevap: Fiyatlarımıza Buradan bakabilirsiniz.

Soru: Yıkama bittikten sonra ıslak mı kalıyor?

Cevap: Yıkama işleminden sonra ürünleriniz vakum makinesi ile vakumlandığı için kesinlikle ıslak değil nemli kalıyor.

Soru : Hangi makineleri Kullanıyorsunuz ?

Cevap: (Makita) (220v)Çift devirli Fırçalama makinesi ve 3 Motorlu (OLMO)(220V) (3600 ) vat Vakum gücüne sahip 50 lt Kazan Profesyonel sanayi tipi makinelere sahibiz.

Soru : Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra kuruma süresi ne kadardır?

Cevap: Yaz mevsiminde 10-15 saatte kurumaktadır.Kış mevsiminde eğer evinizde bir ısıtma kaynağı varsa yani klima,kalorifer v.b 25-35 Saat içinde kuruyacaktır.

Soru : Lekeler ve kirler için %100 garanti veriyor musunuz ?

Cevap:  8 Senelik tecrübemiz sayesinde leke konusunda garanti vermememiz gerektiğini anladık, çünkü eğer sonuç istediğimiz gibi olmazsa müşterimiz hayal kırıklığına uğruyor ve bizde mahcup oluyoruz.Bu sebepten dolayı leke konusunda garanti veremiyoruz.Bu daha çok kumaş türüne , lekenin kumaşa ne zaman bulaştığına ve daha önce müdahale de bulunulmuş mu ? bunlara bağlıdır.

Soru : Koltuklarımı Yıkatmak istiyorum sizi ne zaman aramalıyım ?

Cevap: 2 Gün önceden arayıp randavü almanız yeterli.

Soru: Fiyatlarda pazarlık payı varmıdır?

Cevap: Firmamız fırçalama sistemi ve buharlı sistem kullandığı için, kesinlikle baştan savma olmadığı için,tamamen bitkisel ürünler kullandığı için ve garantili yıkama sunduğumuz için fiyatlarımız diğer firmalara göre biraz farklı olabilir.Bunun sebebi fırçalama sisteminin ıslak çek sistemine göre çok daha yorucu ve uzun sürmesidir.ıslat çek tarzı yıkama sistemleri sadece kumaşın tozunu almaya yöneliktir, bizim amacımız hem kumaşı hemde süngeri dezenfekte edip sonradan kusma yapmasını engellemektir. Fiyatlarımızda maalesef Pazarlık payı yoktur.

Soru: Fırçalama Makineniz Kumaşa Zarar verir’mi ?

Cevap: Kesinlikle zarar vermez, fırça uçları yumuşaktır.

Soru: İzmir’in her yerine servis’iniz varmıdır ?

Cevap: İzmir’in bir çok iline servisimiz vardır.

Soru: Yıkama işleminden sonra kusma sorunu yaşarmıyım?

Cevap:  Kirlilik düzeyi normal, düzenli olarak yıkatılan, bezle silme işlemine maruz kalmamış ürünlerin yıkama işleminden sonra kusma yapma durumu söz konusu değildir, %1 lik bir ihtimal bile olsa, eğer yaparsa ücretsiz tekrar servis gönderiyoruz.

Bazı müşterilerimiz koltuklarını yıllarca herhangi bir firmaya yıkatmamış ve eliyle silip iyice kirleri süngerin derinliklerine göndermiş olabiliyor.Bu durumdaki ürünlerin yani vakum aşamasında defalarca siyah su gelen ürünlerin kusma ihtimali olabiliyor ve maalesef bu durumda olan ürünler için ücretsiz geri hizmetimiz yoktur.

Soru: Buharlı sistem kumaşa zararlı değil mi?

Cevap: Buharlı sistem yıkama Kesinlikle kumaşa zararlı değildir.Gelen personel buharın ayarını kumaşa göre uygular.

Soru:Neden her firmada fiyatlar farklı

Cevap: Çünkü koltuk yada yatak yıkama işlemi önemli bir iştir ve senede yada iki senede bir bu işlem uygulanır.Fiyattan ziyade nasıl yıkandığı kimler tarafından yıkandığı, kullanılan ekipmanlar,deterjan kalitesi,personelin tecrübesi gibi unsurlar önemlidir.Örneğin bizim 1 takım koltuk yıkama ücretimiz 150 tl iken, İzmir’de başka bir firmanın yıkama fiyatı 70 tl olabilir.Bu tamamen verilen emeğin ve hizmetin kalitesi ile alakalı bir durumdur.

Soru: Koltuğun deri kısımları da yıkıyormusunuz ?

Cevap: Firmamız da deri yıkama yoktur. Koltuk takımızın deri kısımları var ise, randevu alırken personelimize bildirip az da olsa indirim alabilirsiniz.

Soru: Yıkamadan sonra durulama yapıyormusunuz ?

Cevap: Yıkama işleminden sonra kimyasallardan arındırmak için genelde durulama yapılır.Fakat bizim ürünlerimiz bitkiseldir.İsteğe göre durulama yapılmaktadır.

Soru: Diğer firmalardan sizi ayıran nedir ?

Cevap: Diğer firmalar genellikle halı yıkamacılar’dır.ve koltuk yıkama işlemini ek iş olarak yaparlar.Hem donanımsal hemde tecrübe açısından koltuk yıkama işinde profesyonel değillerdir.
Ama İzmir’de koltuk yıkama işine ağırlık veren tek firma biziz.
Diğer firmalar Evinize tecrübesiz eleman gönderir ve koca koltuk takımını ıslat çek yöntemiyle 45 dk ‘da bitirip çıkar.Bizim personellerimiz 1 takım koltuğa 2 saat emek harcıyor.Sebebi ise fırçalama sistemini kullanıyor olmamızdır.

Soru: Diğer firmalar fırçalama makinesi kullanmıyor ama fiyatları sizinki ile aynı ?

Cevap: Değerli müşterilerimiz, fırçalama sistemi kullanmayan firmalar sadece koltuklarınızın tozunu almak için gelmişlerdir.Onu zaten sizde kendi kendinize mini makineniz ile yapabilirsiniz.Fırçalama sistemi koltuklarınızın en ince ayrıntısına kadar kirleri kumaştan ayırır ve temizler.Halınızın fırçalamadan yıkanması nasılsa koltuğunuzda fırçalamadan yıkanması aynı şeydir.Bizim hedefimiz İzmir’De koltuk yıkama kelimesi geçtiği zaman akıllara gelen ilk firma olmaktır.Bu sebeple size en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

“Fiyatlarımız” için 39 yanıt

Mrb sizi internette arastirirken buldum yorumlari okudum ve yorum yapanlara guvenerek randevu aldim. Randevu icin aradığımda cok tatli bir bayanla konustum randevu oluşturdum ve verilen saatten 15 dk önce geldiler gelmeden once arayip haber verdiler geliyoruz diye. Yikamaya gelen cocugun adini sormadim rahatsiz etmemek içinde yaninda cok bulunmadim arada sirada odaya girip neler yaptığını sordum sagolsun güzelce anlatti koltuklarim islakken cok belli olmuyordu ama sonraki gun kurudugunda pırıl pırıl olduklarını farkettim gerçekten guzel yikadilar emeklerine sağlık. Koltuklarim aşırı pis degildi leke yoktu ama 5 yıldır oturuluyordu üstünde daha once hic yikanmamisti oyuzden temizlenince rengi bile farketti. Ben memnun kaldim ve koltuk yikama icin yer arayanlara tavsiye ederim

Geçen hafta Izmir’de yazlıkta koltuklarımı yıkatmak istedim fakat hiçbir firma gelmedi. Bu firma anlayış gösterdi, geldi ve işini mükemmel yaptı. Ayrıca Amway ürünü kullanarak minik kedimin sağlığı konusunda da içimi rahatlattı. Değiştirmeyi düşündüğüm koltuklar sıfır gibi oldu ve misafirlerime mahcup olmadım. Anlayış gösterip servis yollayan Hülya Hanım’a ve işini sabırla mükemmel bir şekilde yapan Onur Bey’e teşekkürler. Seneye görüşmek üzere 🙂 Izmiri çok seviyorum.

Firmayı internetten bulduk ve çok memnun kaldık. Koltuktan temiz su gelene kadar uğraştı arkadaş. Yenilemeyi düşündüğümüz koltuğu yeniden hayata döndürdü. Teşekkür ederim.

koltuklarim tertemiz oldu temizligi 4 saat sürdü ve ozenle temizlendi evimize gelen onur beye cok tesekkur ediyoruz uyarimiz karsiliginda icimize sinmiyen ikili koltugu iki kere yikadiGuvenilir bi firma herkese tavsiye ediyoruz

Çok teşekkürler mis gibi tertemiz oldu koltuk takımım gelen kardeşimizden Allah razı olsun çok güzel temizledi çok yoruldu çok uğraştı şu an daha kurumadı tabiki ama süper olduğu şimdiden belli işinizi hakkıyla yapıyorsunuz tekrar dan teşekkürler bol kazanç dolu günler

Buradaki yorumları okuyarak koltuklarımı bu firmaya yıkattım. Yapılan işe ve kullanılan malzeme kalitesine göre ücretler de düşük bence. Gelen arkadaş da çok emek verdi. Herkese tavsiye ederim.

Bir arkadaşım tavsiyesiyle tercih ettik çok memnun kaldık. Kullandıkları malzemeler çok kaliteli gelip yerinde yıkama yapıyorlar ve yerleri bile siliyorlar verdikleri emekle aldıkları paranın hakkını veriyorlar

Firmaya bir arkadaşımın tavsiyesiyle ulaştım. Tam konuştuğumuz saatte yetkililer geldi ve Gerçekten çıkmaz dediğim lekeler inanılmaz profesyonel bir çalışmayla çıktı. Çalışanların güler yüzlülüğü ve efendiliği taktire şayandı. Gerçekten kaliteli hizmet ihtiyacı olana tavsiye ederim. Firmaya yetkililerine de buradan tekrardan teşekkürlerimi sunarım.

Çok iyi bir firma dedikleri saatte geldiler aldıkları paranın her kurusunu hak ediyorlar. Her sorumuza da itina ile cevap verdiler. Kadir Beye teşekkürler

İnternetten yorumlara bakarak tercih ettim ve gerçekten çok memnun kaldım hem çok temiz oldu hemde çalışan arkadaş çok iyiydi herşey için çok teşekkür ederim ve herkese öneririm..

Verdikleri randevu saatinde gelen profosyonel bir şekilde hizmet veren çalışanlara sahipler.koltuk ve yatak yıkatmak için hizmet aldık.pırıl pırıl tertemiz oldu eşyalarımız.yatakta ter ve kan lekesi vardı ümitsizdim çıkacağını sanmıyordum tertemiz oldu.kesinlikle böyle bir hizmete ihtiyaç duyduğumda tekrar görüşücez çevreme de rahatlıkla tavsiye edebilirim.hizmet sektöründe anlaşılan saatte gelmeyen, işini yapamayan ,profosyonel olmayan firmaların üstüne ilaç gibi geldiler.

3 gün önce koltuk takımımı yıkattım verilen hizmetten çok memnun kaldim.Verilen saatte geldiğiniz ve özenli çalışmanız için çok teşekkürler.Tertemiz oldu mis gibi koktu

İnternet yorumlarına bakarak tereddüt ederek tercih etmiştim, tüm olumlu yorumları fazlasıyla hak ediyorlar, kesinlikle tavsiye ediyorum

Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir firma. Telefonlarını internetten bularak birazda çekinerek aradım. Fakat hem iletisimleri hemde koltuklarimin son halini görünce tüm kaygılarım sonlandı. Tesekkur ederim hersey icin. Mükemmel titizlikte bir calisma olmus. Emeginize saglik. Tesekkurler.

Ne yazik ki gelen arkadasin ismini sormayi unuttum o yuzden oncelikle ozur dilerim. Gelen arkadas gayet hos sohbet ve guler yuzlu.. İsini de cok guzel yapiyor.. Kendisine cok cok tesekkur ederiz, ellerine saglik kendisinin. Kesinlikle hem fiyatlari uygun hem de yapilan is kaliteli. Sonuna kadar tavsiyemdir.

İnternetten uzun araştırmalarım sonucunda Modern koltuk yıkama firmasını aramaya karar verdim.25 eylül 2018 tarihinde 2 adet yatak yıkattım kendilerine.Verdikleri hizmetten çok memnun kaldım.Nette okuduğum yorumları abartılı bulmuştum ama hizmeti görünce az bile söylediklerini anladım.Gercekten çok dakikler,müşteriyle nasıl konusmasi gerektiğini biliyorlar,en önemlisi aldıkları parayı hak ediyorlar.Yataklarımda en ufak bir leke kalmadı.Kadir Bey’e teşekkür ederiz.

2 hafta önceden randevu aldık. Tam saatinde evimize geldi. Yaptığı iş konusunda bu kadar özenli ve bilgili insanlari görmek gerçekten mutluluk verici. Koltuklarimiz problemli bir kumaşa sahip olmasına rağmen sonuçtan çok memnun kaldik. Verilen emeğin karşılığı olarak fiyatlar bence gayet uygun.

Dün koltuk takımımızi yikattik ve çok memnun kaldık. Ne yaparsak yapalım temizledikten bir gün sonra eski kirlilik geri geliyordu.Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine Modern Koltuk Yıkamayi bulduk,iyiki bulmusuz.Kadir bey saygılı işinin ehli ve güler yüzlü bir insan. Çok teşekkür ederim.Aldığı para helâl olsun.

Kaliteli, özenli ve titiz çalışma… Koltuklar ilk günkü gibi parlıyor. İlk seferde çıkmayan lekeleri tekrar tekrar yıkayarak çıkması için ellerinden geleni yapıyorlar. Teşekkürler

Koltuklarım ilk günkü gibi temiz oldu ellerinize sağlık. İşinizi severek yaptığınız için sonuçta harika oldu. Tebrikler.

Internetteki yorumlara guvenerek randevu aldim..arkadas tam saatinde geldi.iki koltuk takimimi da guzel bir sekilde yikadi.tertemiz oldu.uslubu konusmasi gayet iyiydi..isini hakkiyla yaptigini düsunuyorum..eline emegine saglik..

Söyledikleri saatte gelip koltuklarımı tertemiz yıkadıkları için teşekkur ederim.Tavsiye ederim

Oto araç koktuğu fiyatiniz çok yüksek. Tekli koltuk 20 TL, çift kişilik koltuk 30 TL iken araba 95 TL. Uygun olmamış.

Hakan bey, eleştiriniz için teşekkür ederiz.Fakat araç koltuğu ev koltuklarına kıyasla çok daha detaylı ve zor olduğu için fiyatlarımız bu şekilde.

Biz çok memnun kaldık bu kadarını beklemıyorduk ama tekli koltuğun birinin arkası yapılmamış unuttu galiba gelen arkadaş yinede elinize sağlık.

Merhaba nermin hanım,
unutulan bölge için özür dileriz eğer o bölgenin yıkanmasını isterseniz arayıp bildirebilirsiniz, insanlık hali tekrar özür dileriz iyi günler dileriz.

Ben buca da oturuyorum da ablam lar yikatmis size cok memnun kalmislar arasak ne zaman gelebilirsiniz

İpek hanım bir gün önceden ararsanız yoğunluk yoksa ay gün yada ertesi gün gelebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir