Fiyatlarımız


Değerli müşterilerimiz, Randevu almadan önce mutlaka fiyatlarımıza, şartlarımıza ve sık sorulan sorular bölümüne göz atın. ❤

Yıkama Hizmeti 
Fiyatlar—————-
Üçlü koltuk (Çekyat,Kanepe)Yıkama     
60 TL
İkili koltuk (Çekyat,Kanepe) Yıkama               

50 TL
Tekli koltuk (Berjer) Yıkama                         
30 TL
Köşe takımı yıkama (3 Parçadan oluşur)
150 TL
L tipi koltuk Yıkama (2 küçük parçadan oluşur) 120 TL
Oturma veya Yaslanma Minderi( adet)10-30TL
Puf Yıkama20
Sandalye Yıkama (Sadece Oturma yeri Kumaş)
10 TL
Sandalye Yıkama (Her yeri kumaş – Giydirme)
15 TL
Koltuk Bazası Yıkama(Gövdenin içindeki parça)
20
Yatak Yıkama (Tek Kişilik)                               
90 TL
Yatak Yıkama (Birbuçuk kişilik)                       
110 TL
Yatak Yıkama (Çift Kişilik)                               
130 TL
Oto(Arac) Koltuğu Yıkama (5 kişilik) 150 TL

Takım Koltuklar için fiyatlandırma

Fiyatlandırmada takım olarak fiyat verilmemiştir.Takım koltukların fiyatlarını, parça parça hesaplayabilirsiniz.Veya çağrı hatlarımızdan birini ararsanız personellerimiz zevkle size yardımcı olacaktır.
Evinize gelen personel kesinlikle kendi kafasına göre fiyat veremez. Yukarıdaki tabloya uymak zorundadır.Yıkanacak ürün sayısı arttıkça fiyatlandırmada indirim yapılabilir.

Çok kirli olmayan ürünler

Firmamızın aşırı kirli olmayan ürünleriniz için indirim kampanyası mevcuttur.Evinize gelen servis gerekli durumlarda %10 a kadar indirim sağlayabilir.Bu durum tarifle veya gönderdiğiniz resimlerde değil yıkama işleminde gelen suyun renginden belli olmaktadır.Evinize gelen personel siz sormasanız bile gerekli durumlarda indirim sağlar.

SIK SORULAN SORULAR

Soru: Hangi deterjanları kullanıyorsunuz ?

Cevap: Firmamızda Amway loc haricinde bir deterjan kesinlikle kullanılmaz.Müşterilerimizin sağlığını kimyasal dolu deterjanlarla tehlikeye atmayız.Sonuçta yıkama bitse bile siz o havayı aylarca soluyorsunuz.

Soru : Nasıl yıkıyorsunuz?

CevapBuradan Nasıl yıkadığımızı öğrenebilirsiniz.

Soru : 1 Koltuk takımı kaç saate biter ?

Cevap: Mindersiz standart koltuk takımı : 1.5 saat. Minderli Koltuk takımları 2.5 saat civarı sürmekte.

Soru: Yatak yıkama süresi ne kadar?

Cevap: Çift kişilk yataklar 45 dk tek kişilk yataklar 30 dakika sürmekte, fakat yataklarınızda sarı lekeler var ise yatak yıkama fiyatların %50 arttığı gibi, süreside 2 katına çıkmaktadır.

Soru : Fiyatlarınız nasıl?

Cevap: Fiyatlarımıza Buradan bakabilirsiniz.

Soru: Yıkama bittikten sonra ıslak mı kalıyor?

Cevap: Yıkama işleminden sonra ürünleriniz vakum makinesi ile vakumlandığı için kesinlikle ıslak değil nemli kalıyor.

Soru : Hangi makineleri Kullanıyorsunuz ?

Cevap: (Makita) (220v)Çift devirli Fırçalama makinesi ve 3 Motorlu (OLMO)(220V) (3600 ) vat Vakum gücüne sahip 50 lt Kazan Profesyonel sanayi tipi makinelere sahibiz.

Soru : Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra kuruma süresi ne kadardır?

Cevap: Yaz mevsiminde 10-15 saatte kurumaktadır.Kış mevsiminde eğer evinizde bir ısıtma kaynağı varsa yani klima,kalorifer v.b 25-35 Saat içinde kuruyacaktır.

Soru : Lekeler ve kirler için %100 garanti veriyor musunuz ?

Cevap:  8 Senelik tecrübemiz sayesinde leke konusunda garanti vermememiz gerektiğini anladık, çünkü eğer sonuç istediğimiz gibi olmazsa müşterimiz hayal kırıklığına uğruyor ve bizde mahcup oluyoruz.Bu sebepten dolayı leke konusunda garanti veremiyoruz.Bu daha çok kumaş türüne , lekenin kumaşa ne zaman bulaştığına ve daha önce müdahale de bulunulmuş mu ? bunlara bağlıdır.

Soru : Koltuklarımı Yıkatmak istiyorum sizi ne zaman aramalıyım ?

Cevap: 2 Gün önceden arayıp randavü almanız yeterli.

Soru: Fiyatlarda pazarlık payı varmıdır?

Cevap: Firmamız fırçalama sistemi kullandığı için, kesinlikle baştan savma olmadığı için,tamamen bitkisel ürünler kullandığı için ve garantili yıkama sunduğumuz için fiyatlarımız diğer firmalara göre biraz farklı olabilir.Bunun sebebi fırçalama sisteminin buharlı yıkama ve ıslak çek sistemine göre çok daha yorucu ve uzun sürmesidir.Buharlı yıkama tarzı yıkama sistemleri sadece kumaşın tozunu almaya yöneliktir, bizim amacımız hem kumaşı hemde süngeri dezenfekte edip sonradan kusma yapmasını engellemektir. Fiyatlarımızda maalesef Pazarlık payı yoktur.

Soru: Fırçalama Makineniz Kumaşa Zarar verir’mi ?

Cevap: Kesinlikle zarar vermez, fırça uçları yumuşaktır.

Soru: İzmir’in her yerine servis’iniz varmıdır ?

Cevap: İzmir’in bir çok iline servisimiz vardır.

Soru: Yıkama işleminden sonra kusma sorunu yaşarmıyım?

Cevap:  Kirlilik düzeyi normal, düzenli olarak yıkatılan, bezle silme işlemine maruz kalmamış ürünlerin yıkama işleminden sonra kusma yapma durumu söz konusu değildir, %1 lik bir ihtimal bile olsa, eğer yaparsa ücretsiz tekrar servis gönderiyoruz.

Bazı müşterilerimiz koltuklarını yıllarca herhangi bir firmaya yıkatmamış ve eliyle silip iyice kirleri süngerin derinliklerine göndermiş olabiliyor.Bu durumdaki ürünlerin yani vakum aşamasında defalarca siyah su gelen ürünlerin kusma ihtimali olabiliyor ve maalesef bu durumda olan ürünler için ücretsiz geri hizmetimiz yoktur.

Soru: Buharlı sistem daha iyi değil mi?

Cevap: Buharlı sistem yıkama Kesinlikle kumaş için değildir.Deri gibi sert yüzeyler içindir.Buharlı sistemde verilen suyun süngere inmesi beklenmediği için  kumaşın sadece üst kısmına ulaşılabilinir ve sünger kesinlikle temizlenemez.Bu yüzden koltuk yada yatak kirli kalacak ve kısa süre sonra süngerdeki kirler kumaş yüzeyine çıkacaktır.Bu sebepten dolayı kullandığımız fırçalamalı temizlik sistemi  en iyisidir.

Soru:Neden her firmada fiyatlar farklı?

Cevap: Çünkü koltuk yada yatak yıkama işlemi önemli bir iştir ve senede yada iki senede bir bu işlem uygulanır.Fiyattan ziyade nasıl yıkandığı kimler tarafından yıkandığı, kullanılan ekipmanlar,deterjan kalitesi,personelin tecrübesi gibi unsurlar önemlidir.Örneğin bizim 1 takım koltuk yıkama ücretimiz 150 tl iken, İzmir’de başka bir firmanın yıkama fiyatı 70 tl olabilir.Bu tamamen verilen emeğin ve hizmetin kalitesi ile alakalı bir durumdur.

ŞARTLARIMIZ

Minderler

Minder nedir? , Koltuğun oturma yada yaslanma yerinde bulunan içi süngerli koltuğun kendisinden ayrılabilen parçadır.

Minderli bir oturma gurubundan ortalama 7 minder çıkar.Bu 7 minderi yıkamak en az 45 dakika sürüyor. Yani minderli koltukların ana gövdesi ortalama 2 saat minderlerle beraber 3 saati buluyor.Mindersiz koltuklar ise ortalama 1.5- 2 saat sürüyor.Yani Minderler çok fazla zaman ve emek istediği için ekstraya giriyor.

Park sorunu

Servisin evinize gelmesi için araç park sorunu olmayan bir evde olmanız gerekiyor.Bu konu yüzünden daha önceleri çok sorunlar yaşadık ve bazı müşterilerimize mahçup olduk, bu sebepten dolayı bu şartı koyma mecburiyetinde kaldık.Firmamızın park sorunu olan bölgelere servisi yoktur. Örn: kıbrıs şehitler cd.

Eviniz işlek bir yerde olsa bile eğer evinizin altında veya 50 mt etrafında park yeri var ise bu şart sizin için geçersizdir ve servis gönderilir.

Ebat

Yukarıda verilen fiyatlandırma standart ebatlar için verilmiştir.Örneğin 3lü koltuk için yazan fiyat , kabaca 3 kişinin sığabileceği koltuk fiyatıdır.Koltuk ebatları büyüdükçe gelen personel fiyat artışı yapabilir. (inisiyatif’e bağlı olarak Max(%50)

Aşırı kirli ürünler


Yıkama işlemleri 3 aşamadan oluşuyor.Islatma, fırçalama ve vakumlama.Bu 3 aşama her ürüne 1 defa uygulanır.Eğer yıkama sonrası vakum aşamasında yıkanan ürünün süngerinden halen siyah veya sarı bir su geliyor ise ücretsiz olarak 2. bir yıkama işlemi uygulanabilir. Sonrasında 3. veya 4. bir yıkama işlemi gerekiyorsa yani 2 tur yıkanmış ancak süngerde halen kir varsa daha sonraki her yıkama turu için gelen personel fiyat artışı yapabilir.(inisiyatif’e bağlı olarak Max(%50)

Kusma sorunu

Kusma nedir? Kusma, herhangi bir ürünün süngerinde kalan kir’i dışarı vurmasıdır.

Normal şartlarda yıkanan üründe kusma sorunu yaşandığında ücretsiz servisimiz vardır.Yani ürünleriniz standart fiyatlar ile 1 tur yıkanmış ve kuruduktan sonra kusma yapmış ise ücretsiz servis gönderiyoruz.

Bazı müşterilerimiz koltuklarını yıllarca herhangi bir firmaya yıkatmamış ve eliyle silip iyice kirleri süngerin derinliklerine göndermiş olabiliyor, Bu durumlarda ürünleriniz 2. yada 3. bir yıkama işlemi görse bile ve süngerden beyaz su geldiğine şahit olunsa bile sonradan kusma riski %10 da olsa ihtimal vardır.İşte bu durumlarda ücretsiz tekrar hizmetimiz yoktur. Bu durumlarda kir süngerin dibindedir ve bu durumdan tamamen kurtulmak için düzenli olarak koltuklarınızı yıkatmanız gerekmektedir.

Ücretsiz servis

Servisimiz tamamen ücretsizdir, fakat servisin evinize gelmesi için bazı şartlar sağlanmalıdır.Öncelikle yapılan işlemin ücreti yakın bölgeler için örn:(bayraklı,karşıyaka,konak v.b) en az 100 tl, uzak bölgeler için örn:(gaziemir,balçova,menemen v.b) en az 200 tl olmalıdır, Yani sadece üçlü bir koltuk için servis gönderemeyiz. Bu durumu detaylı olarak personellerimizden öğrenebilirsiniz.

Lekeler

8 Senelik tecrübemiz sayesinde leke konusunda garanti vermememiz gerektiğini anladık, çünkü eğer sonuç istediğimiz gibi olmazsa müşterimiz hayal kırıklığına uğruyor ve bizde mahcup oluyoruz.Bu sebepten dolayı leke konusunda garanti veremiyoruz.Bu daha çok kumaş türüne , lekenin kumaşa ne zaman bulaştığına ve daha önce müdahale de bulunulmuş mu ? bunlara bağlıdır.

Temizlik ve kirler hakkında %100 garanti verebiliriz.İçiniz rahat olsun.Kumaş yüzeyindeki tüm kokular, kirler, tüm toz ve kötü görüntü ortadan kalkacaktır.

Sarı lekeli yataklar

Sarı lekeler genelde idrar veya ter ile oluşur, bu tarz lekeler koltuk kumaşlarında daha kolay çıkarken yatak kumaşlarının sorunlu yapısı sebebiyle çıkması çok düşük bir ihtimaldir.Bunun sebebi idrar veya ter içerisinde asit olması ve yatak kumaşlarının çok ince olması nedeniyle kumaşı zamanla yakması yani renk değişimine uğratmasıdır.

Firmamız bu sorunun çözümünü bulmuş ve uygulamaya geçmiştir.Bu işlem normal yatak yıkama süresinin 2 katı uğraştırdığı için normal yatak yıkama fiyatlarından %50 pahalıdır.Çözüm olarak maalesef bitkisel ürünler bu lekeler için sonuç vermediği için kimyasal kullanmaya mecburuz.Yatağınız sarı lekeler çıkana kadar 2-3 tur yıkanıyor, yıkama işleminde çok yoğun kimyasallar kullanıldığı için 2 gün civarı kimsayal kokusu sizi rahatsız edebilir, daha sonra kendiliğinden kaybolacaktır.Genel olarak başarılı sonuçlar alınsa da “çok nadiren” bazı sarı lekeler kalabiliyor.

“Fiyatlarımız” üzerine 28 yorum

  1. İnternetten yorumlara bakarak tercih ettim ve gerçekten çok memnun kaldım hem çok temiz oldu hemde çalışan arkadaş çok iyiydi herşey için çok teşekkür ederim ve herkese öneririm..

  2. Verdikleri randevu saatinde gelen profosyonel bir şekilde hizmet veren çalışanlara sahipler.koltuk ve yatak yıkatmak için hizmet aldık.pırıl pırıl tertemiz oldu eşyalarımız.yatakta ter ve kan lekesi vardı ümitsizdim çıkacağını sanmıyordum tertemiz oldu.kesinlikle böyle bir hizmete ihtiyaç duyduğumda tekrar görüşücez çevreme de rahatlıkla tavsiye edebilirim.hizmet sektöründe anlaşılan saatte gelmeyen, işini yapamayan ,profosyonel olmayan firmaların üstüne ilaç gibi geldiler.

  3. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir firma. Telefonlarını internetten bularak birazda çekinerek aradım. Fakat hem iletisimleri hemde koltuklarimin son halini görünce tüm kaygılarım sonlandı. Tesekkur ederim hersey icin. Mükemmel titizlikte bir calisma olmus. Emeginize saglik. Tesekkurler.

  4. Ne yazik ki gelen arkadasin ismini sormayi unuttum o yuzden oncelikle ozur dilerim. Gelen arkadas gayet hos sohbet ve guler yuzlu.. İsini de cok guzel yapiyor.. Kendisine cok cok tesekkur ederiz, ellerine saglik kendisinin. Kesinlikle hem fiyatlari uygun hem de yapilan is kaliteli. Sonuna kadar tavsiyemdir.

  5. İnternetten uzun araştırmalarım sonucunda Modern koltuk yıkama firmasını aramaya karar verdim.25 eylül 2018 tarihinde 2 adet yatak yıkattım kendilerine.Verdikleri hizmetten çok memnun kaldım.Nette okuduğum yorumları abartılı bulmuştum ama hizmeti görünce az bile söylediklerini anladım.Gercekten çok dakikler,müşteriyle nasıl konusmasi gerektiğini biliyorlar,en önemlisi aldıkları parayı hak ediyorlar.Yataklarımda en ufak bir leke kalmadı.Kadir Bey’e teşekkür ederiz.

  6. 2 hafta önceden randevu aldık. Tam saatinde evimize geldi. Yaptığı iş konusunda bu kadar özenli ve bilgili insanlari görmek gerçekten mutluluk verici. Koltuklarimiz problemli bir kumaşa sahip olmasına rağmen sonuçtan çok memnun kaldik. Verilen emeğin karşılığı olarak fiyatlar bence gayet uygun.

  7. Dün koltuk takımımızi yikattik ve çok memnun kaldık. Ne yaparsak yapalım temizledikten bir gün sonra eski kirlilik geri geliyordu.Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine Modern Koltuk Yıkamayi bulduk,iyiki bulmusuz.Kadir bey saygılı işinin ehli ve güler yüzlü bir insan. Çok teşekkür ederim.Aldığı para helâl olsun.

  8. Kaliteli, özenli ve titiz çalışma… Koltuklar ilk günkü gibi parlıyor. İlk seferde çıkmayan lekeleri tekrar tekrar yıkayarak çıkması için ellerinden geleni yapıyorlar. Teşekkürler

  9. Internetteki yorumlara guvenerek randevu aldim..arkadas tam saatinde geldi.iki koltuk takimimi da guzel bir sekilde yikadi.tertemiz oldu.uslubu konusmasi gayet iyiydi..isini hakkiyla yaptigini düsunuyorum..eline emegine saglik..

Bir cevap yazın

İzmir'de yerine koltuk ve yatak yıkama hizmeti.