İletişim


Değerli müşterilerimiz, Randevu almadan önce mutlaka fiyatlarımıza ve şartlarımıza göz atın. ❤

İzmir ŞubeBayraklı/Bornova
Tel:0232 351 5133
AdresSakarya Cd. No:130
Bornova/İZMİR
Online iletişim (0553 332 5382
(Whatshap)

“İletişim” üzerine 15 yorum

  1. Sizleri internetten tesadüf buldum yorumları okuyunca ulaşdım bugün kanepelerim yıkandı sonuçtan çok memnun kaldım yıkmaya gelen arkadaşa da teşekkür ediyorum güleryüzlülüğüyle konuya hakimiyetiyle çok memnun kaldım kesinlikle sizleri arkadaşlarıma tavsiye edicem herşey için teşekkür ediyorum.

  2. Çok memnun kaldım.Randevularına sadık ve işlerinin ehliler.Kullandıkları doğa dostu organik ürünlerle kusursuz temizlik sağladılar.Teşekkürler.

  3. Koltuk ve yatak yikamamiz bugün yapıldı. Baştan sona çok memnun kaldık. Tertemiz oldu eşyalarımız. Çok teşekkürler tekrar. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

  4. Sözleştiğimiz saatte gelip muntazam şekilde koltuklarımı yıkayan Kadir beye İşini layıkıyla ve severek yaptığı için çok teşekkür ederim. Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum. Tekrar görüşmek üzere.

  5. Merhabalar kolay gelsin ben yeni köşe takimi aldm fakat duvara Mobilyaci RAF takarken yapstrici damlatmis bu da koltuğu zedelemiş içine işlemiş acaba ne yapılabilir yardimci olur musnz?

  6. Merhaba bende Trabzonda sizin gibi koltuk yıkama hizmeti vermek istiyorum karlı bir iş midir önerir misiniz ?

  7. kolay gelsin tesadüfen internette gördüm annemin koltuk takımını yıkatmak istiyoruz umarım videolardaki gibi çok güzel yıkıyosunuzdur ve çok mennun kalırız ama telle ulaşamadım size 1 koltuk takımını ne kadara yıkarsınız

    1. Aylin hanım, telefonla görüşülmüş ve randevunuz kayıt edilmiştir.Belirtilen saatle personelimiz orada olacaktır.Memnun kalmamanız için hiçbir sebep yok, bize güvenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İzmir'de yerine koltuk ve yatak yıkama hizmeti.