Hitmet Şartları

Değerli müştelerimiz, randevu alırken hizmet şartlarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Randevu almak için whatsapp numaramıza yıkanacak ürünlerin fotoğrafları gönderilmesi gerekmektedir.

Ana gövdeden ayrılabilen, yerinden çıkabilen tüm parçalar minder yastık sınıfına girer. Minderli veya yastıklı koltuk takımlarının fiyatları farklılık gösterir.

Ödeme Şekli: EFT veya Nakit.

Evinize 1 kişi gelir.

İlk servis 10:30- Son servis 17.30 dur. (Acil durumunuz varsa bildirin boşluk varsa yardımcı olmaya çalışırız.)

Biz yıkama işlemine 1 tur değil temizlenene kadar devam ediyoruz fakat yıkama esnasında çıkmayan lekelere ve kokuya karşı garantimiz yoktur. Sadece temiz su gelene kadar kir bitene kadar yıkama garantimiz vardır. Binde bir bile olsa yıkama işleminden sonra oluşan (daire şeklinde veya dalga dalga oluşan kir kusmaları) bizim suçumuzdur. 3 gün içinde haber verildiği taktirde ücretsiz geliriz.

Halı,oto, perde yıkama gibi hizmetlerimiz yoktur.

Ciddi park sorunu olan bölgelere kesinlikle servisimiz yoktur. Örn: Karşıyaka çarşı vb…

Yıkama sistemi, deterjanlı, döner fırçalı ve vakumlu sistemdir. Buharlı gibi gereksiz, (sadece gösterişten ibaret) uygulamalar yoktur.Yıkama videolarımız instagram sayfamızda mevcuttur.

Kuruma süresi: Yaz aylarında 6 saat. Kış aylarında 24 saattir.

Yıkama esnasında Yerlere mutlaka su damlar. Damlayan suyu gelen arkadaşımız sizden istediği vilada veya havlu ile kurular. Özellikle çok dar alanlarda duvarlara az da olsa su sıçrayabilir.

Yataklarda idrar veya ter kaynaklı oluşan sarı lekelerin çıkma ihtimali çok düşüktür. Lekeler bir kaç günlük ise çıkma oranı yüksektir.

Aşırı idrara maruz kalmış yatak veya koltukların yıkama işlemi yapılmamaktadır.

Yıkama işlemi sulu olduğu için, yıkanacak ürünlerin altında halı veya yıkanacak ürünlere bitişik sayılabilecek kadar yakın eşyalar varsa, bunların kaldırılmasını rica ederiz.(Özel durumunuz varsa bizde yaparız hiç problem değil.)