Hizmet Şartları

Randevu almak için whatsapp numaramıza yıkanacak ürünlerin fotoğraflarının gönderilmesi, ürün adetlerinin ve ilçenin belirtilmesi gerekmektedir.

Hangi işleri almıyoruz?

Ciddi park yeri sorunu olan bölgelerde bulunan ürünler(örn: ksk çarşı), yıllarca sulu sulu bez ile silinmiş ve süngeri çamur ile dolmuş ürünler, 15 yıldan eski ürünler, makinenin bile girmekte zorlanacağı dar alanlarda bulunan ürünler, yıllarca yoğun miktarda idrara veya tere maruz kalmış ürünler(özellikle yataklar),İnşaat tozu veya tadilat sebebi ile zeminin aşırı kirli olduğu evlerde bulunan ürünler ise,

Bu ürünlerin yıkama işlemleri firmamız tarafından yapılmamaktadır.

Servis gelmeden dikkat edilmesi gerekenler

Yıkama esnasında Yerlere mutlaka biraz su damlar. Damlayan suyu gelen arkadaşımız sizden istediği vilada veya eski bir havlu ile kurular. Özellikle dar alanlarda duvarlara az da olsa su sıçrayabilir.

Yıkama işlemi sulu olduğu için, yıkanacak ürünlerin altında halı veya yıkanacak ürünlere bitişik sayılabilecek kadar yakın eşyalar varsa, bunların kaldırılmasını rica ederiz.(Özel durumunuz varsa bizde yaparız hiç problem değil.)

Sık Sorulan Sorular

ödeme seçenekleri nedir?

Ödeme Şekli: EFT veya Nakit.

kaç kişi geliyorsunuz?

Evinize 1 kişi gelir.

çalışma saatleri nedir?

İlk servis 10:30- Son servis 17.30 dur.

Lekelere ve kokuya Garanti veriyor musunuz?

Biz yıkama işlemine 1 tur değil temizlenene kadar devam ediyoruz fakat yıkama esnasında çıkmayan lekelere ve kokuya karşı garantimiz yoktur. Sadece temiz su gelene kadar yani kir bitene kadar yıkama garantimiz vardır.

Yıkamadan sonra kusma yapar mı?

Biz ürünlerin yıkadığımız ürünlerin süngerinde kir bırakmadığımız için normalde başımıza gelen bir olay değil, fakat binde bir bile olsa yıkama işleminden sonra oluşan (daire şeklinde veya dalga dalga oluşan, siyah veya sarı renkli kir kusmaları) bizim suçumuzdur. 3 gün içinde haber verildiği taktirde ücretsiz geliriz.

halı yıkama hizmetiniz varmı?

Halı,oto, perde yıkama gibi hizmetlerimiz yoktur

Yıkama sistemi nasıl?

Yıkama sistemi, deterjanlı, döner fırçalı ve vakumlu sistemdir. Buharlı gibi (sadece gösterişten ibaret) uygulamalar yoktur.Yıkama videolarımız instagram sayfamızda mevcuttur.

kuruma süresi nedir?

Kuruma süresi: Yaz aylarında 6 saat. Kış aylarında 24 saattir.